Kancelaria

Kancelaria TKKM to przede wszystkim zespół młodych ambitnych prawników, którzy stawiają na profesjonalizm, dyskrecję i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów powierzanych kancelarii. Swoim Klientom gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz pomoc w opracowaniu strategii i rozwiązań przystosowanych do ich potrzeb.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z szeroko pojętego zakresu spraw cywilnych, gospodarczych i karnych. Na co dzień pomagamy naszym Klientom zarówno w prowadzeniu sporów na drodze sądowej, w sporządzaniu i opiniowaniu umów handlowych jak i prowadzeniu negocjacji zmierzających do polubownego zakańczania sporów. Zakres naszej praktyki obejmuje:

  • prawo gospodarcze (obsługa prawna przedsiębiorców obejmująca wszelkie aspekty bieżącego funkcjonowania)
  • prawo cywilne (obsługa klientów indywidualnych obejmująca wszelkie sprawy cywilne w tym z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązaniowego, spadkowego i rodzinnego)
  • prawo pracy (reprezentacja w sporach pracowniczych zarówno pracowników jak i pracodawców)
  • prawo odszkodowań (dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień w postępowaniach likwidacyjnych oraz przed sądami na terenie całego kraju)
  • prawo karne (reprezentowanie osób w postępowaniach przygotowawczych, sądowych oraz wykonawczych)

Funkcjonowanie kancelarii opiera się zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów naszych Klientów. W swych działaniach nie ograniczamy się do pracy zza biurka, często współpracując z wieloma podmiotami w celu pozyskania dodatkowych informacji oraz zdobycia i zabezpieczenia koniecznych dowodów.

Dzięki kontaktom z biegłymi różnych specjalności, z komornikami i notariuszami, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

W naszej działalności dużą wagę przywiązujemy też do właściwych relacji i odpowiedniej komunikacji z naszymi klientami, co jest podstawą opracowania skutecznej, indywidualnej strategii oraz wdrożenia optymalnych rozwiązań powierzanych nam problemów.